Pobeda Vulvsa posle dva prekida

21:18 22. 01. 2022. FoNet

BRENTFORD - U utakmici Premijer lige, Brentford je izgubio od Vulverhemptona 1:2 (0:0).

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, da bi gosti poveli posle samo tri minuta u nastavku golom Žoaoa Mutinja. U 68. minutu, sudija je pokazao crveni karton Totiju Gomešu iz Vulverhemptona, ali je posle gledanja snimka preinačio odluku i pokazao mu žuti karton.

Ajvan Toni izjednačio je u 71. minutu, ali je Ruben Neveš, u 78. minutu, doneo gostima novu prednost. Adam Traore postigao jeu nadoknadi vremena gol za Vulvse, ali je pogodak poništen posle VAR intervencije.

Prvo poluvreme je obeležio i sudar glavama dvojice igrača Brentforda, Rika Anrija i Matijasa Jensena, posle čega je usledio petominutni prekid kako bi lekari obojici ukazali pomoć i zaustavili krvarenje. Na kraju su i Anri i Jensen zamenjeni.Meč je obeležio i prekid u 35. minutu; prekid je trajao 19 minuta zbog „neovlašćenog drona“ koji je nadletao stadion. (kraj) dep