Otkazane predstave Narodnog

16:37 24. 10. 2025. FoNet | Katarina Stankov/Bojana Milovanović

BEOGRAD - Glumac Narodnog pozorišta u Beogradu Hadži Nenad Maričić izjavio je danas FoNetu da je oko 13 sati stigla SMS poruka iz Direkcije Drame u kojoj piše da se predstava "Velika drama", koja je trebalo večeras da bude na repertoaru, otkazuje, a i sve ostale predstave.

Hadži Nenad Maričić, koji je i sam trebalo večeras da igra, kaže da je to što su glumci obavešteni na takav način, nekoliko sati pre početka predstave, pokazatelj kakvi ljudi su na čelu uprave tog pozorišta i koliko su zapravo nekompetentni.

Na sajtu Narodnog pozorišta u rubrici repertoar pisalo je proteklih dana da će se "Velika drama" igrati od 19:30 sati, ali je potom objavljeno da su otkazane sve predstave do 31. oktobra. (kraj) vem/ks/bom/mk

Share: