Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Miljuš: Različita važnost bola
21:51 03. 05. 2025. FoNet | Marko Čonjagić
BEOGRAD - Član Predsedništva Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš izjavio je večeras da je Radio-televiziji Srbije važniji “bol u grudima koju oseća predsednik Srbije Aleksandar Vučić” nego godišnjica “nezapamćenog zločina u istoriji Beograda i Srbije” – masovnog ubistva u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar”.
Pitanje je elementarne ljudskosti i pristojnosti. Bol u grudima koju je Vučić osećao 13 minuta je za urednika večerašnjeg Dnevnika Dušana Ubovića, kao i realizatora Nataše Miladinović i Zvezdana Arsića, važnija od sećanja na ubijenu decu, generacijske traume i bola koji kod pristojnih ljudi, koji su i danas polagali cveće i palili sveće ispred škole, ne prolazi, navodi u pisanoj izjavi Miljuš.
Prema njegovim rečima, "svaki normalan čovek oseća bol u grudima ceo današnji dan, a retki su oni kojima nije skočio pritisak nakon ovog Dnevnika RTS, koji će ući u knjigu večne sramote onoga što je nekada bio javni servis". (kraj) vip/mč/mk