Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Apsolutno pravo studenata
08:47 07. 05. 2025. FoNet | Desk
BEOGRAD - Predsednik Dveri Ivan Kostić smatra da su studenti izazvali najveću krizu "Vučićevog diktatorskog i korumpiranog sistema koji vlada Srbijom proteklih 13 godina" i zato imaju apsolutno pravo da traže raspisivanje vanrednih izbora, kao i da predlože izbornu listu koja će biti pobednička.
Da bi se pobedio i demontirao taj korumpirani sistem, mora doći do dogovora studenata, njihovih profesora, političkih stranaka, grupa i udruženja građana i svih drugih koji opoziciono misle, ocenio je u saopštenju Kostić.
Prema njegovoj napomeni, ne sme se smetnuti sa uma da SNS i dalje raspolaže mehanizmima izbornih manipulacija i velikim novčanim „crnim“ fondovima, tako da samo iskreno jedinstvo svih koji su protiv takvog sistema može dovesti do uspeha. (kraj) def/mk
Tagovi: