Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Korupcije ima svuda
19:03 25. 08. 2025. FoNet | Sofija Vukajlović
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je, povodom tvrdnji učesnika višemesečnih protesta da je rušenje nadstrešnice na novosadskoj železničkoj stanici, gde je poginulo 16 osoba, rezultat sistemske korupcije, izjavio da je korupcija lak način da se iznesu optužbe i dodao da je korupcija prisutna širom sveta.
Naravno da ima mnogo korupcije i potrebno je da se protiv nje borimo mnogo snažnije. Vrlo sam odlučan da vodim tu borbu, izjavio je Vučić Televiziji Juronjuz, čije je sedište u Lionu.
Uprkos tvrdnjama da policijske snage koriste preteranu silu kako bi ugušile proteste, Vučić je rekao da je policija ostala mirna, uprkos direktnim pretnjama nasiljem demonstranata.(kraj) drp/sv/bdr
Tagovi: