Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Srbija
Poseta Brnabić bez rezultata
13:14 12. 09. 2025. FoNet | Ivana Šanjević
BEOGRAD - Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović izjavio je danas da je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić otišla u Brisel da se izvinjava jer je "njen šef" Aleksandar Vučić nazvao poslanike Evropskog parlamenta "ološem", a ocenjuje da će njen pokušaj da u Briselu zaustavi istinu proći bez rezultata.
"Pošto im je čak i organizacija, kojoj su platili da je ugosti u Briselu otkazala događaj zbog Vučićevog maliganskog ludovanja, odlučila je da kroz naprednjačko-amatersko-štetnu diplomatiju, odgovori na pozitivna dešavanja u Strazburu", naveo je Stefanović u pisanoj izjavi.
"Svi u Briselu znaju kakvi ste nasilnici, koruptivni likovi i lažovi i to što vas predsednica Evropskog parlamenta dočekuje osmehom i rukovanjem, to se zove pristojnost", poručio je Stefanović Ani Brnabić, saopštila je SSP. (kraj) vem/ivt/dj
Tagovi: