Aktivnosti Popadića za izbore

16:48 25. 03. 2026. FoNet | Milena Vlajić

BEOGRAD - Demokratska stranka je danas saopštila da vršilac dužnosti direktora preduzeća "Gradska čistoća" Marko Popadić, osim angažovanja zaposlenih po mestima gde su raspisani izbori, deli vozila za odnošenje smeća Kuli, Aranđelovcu, Kladovu i Knjaževcu, dok istovremeno za potrebe Beograda nabavlja nova vozila za 282 miliona dinara.

Nesposoban za sve osim za mahinacije, Popadić tim potezima ubija nekoliko muva. Sa jedne strane ojačava poziciju unatar kriminalne organizacije i iskupljuje se za bruku oko proglašenja izborne liste u Knjaževcu, a sa druge podiže rejting lokalnim funkcionerima Srpske napredne stranke (SNS), koji su svojim opštinama "obezbedili vozila za odvoz smeća", tvrdi Beogradski odbor Demokratske stranke.

U saopštenju Demokratske stranke se tvrdi da je sistem koji tako funkcioniše nemoguće popraviti, već ga je potrebno iz korena menjati. (kraj) drp/mv/mk

Share: