Postavljen bilbord u Gračanici

09:22 26. 06. 2026. FoNet | Katarina Stankov

GRAČANICA - Bilbord sa natpisom "Vidovdan 2026. Dobro došli u Gračanicu" postavljen je kasno sinoć u Gračanici, povodom praznika Vidovdana, 28. juna.

Pripadnici kosovske policije u četvrtak nisu nisu dozvolili postavljanje bilborda sa porukom - "Zavet Vidovdana", navodeći da im je zasmetala reč "zavet" u poruci, preneo je Radio Kim.
 
Postavljanju bilborda prisustvovali su gradonačelnik Gračanice Novak Živić i direktori opštinskih odeljenja. (kraj) vbr/ks/mk
Share: