Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Svet
Sačuvani mir i ustavni poredak!
20:44 05. 09. 2021. FoNet
PODGORICA - Potpredsednik Vlade Crne Gore i koordinator bezbednosnih službi Dritan Abazović izjavio je da je najvažnije da su posle protesta na Cetinju u zemlji sačuvani mir i ustavni poredak.
Kako prenosi RTV CG, Abazović je ocenio da je policija položila veliki ispit i da "nikada profesionalnija akcija nije sprovedena."
Na pitanje imaju li informacije o tome ko stoji iza protesta, rekao je da se vode operativni podaci prema više osoba, uključujući i uhapšenog savetnika predsednika Republike i bivšeg šefa policije, Veselina Veljovića, kojem je određeno zadržavanje do 72 sata.
Abazović se izvinio svima koji su bili na meti suzavca, ali je istakao da nikakav oblik terorizma i ekstremizma i pokušaj napada na službena lica neće biti tolerisan.
Povodom optužbi predsednika Mila Đukanovića na račun aktuelne vlasti, Abazović poručuje da je danas "upokojen njegov kriminalni karakter". (kraj) dar/nm
Tagovi: