Uspela generalna proba

19:00 18. 11. 2022. FoNet | Ivica Strnčević

MANAMA - U poslednjoj proveri pred početak Svetskog prvenstva, fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je danas u Manami selekciju Bahreina sa 5:1 (1:1).

Dvostruki strelac za naš tim bio je Dušan Tadić u 8. i 50. minutu, a preostala tri pogotka su postigli Dušan Vlahović u 51, Filip Đuričić u 87. i Luka Jović u 90. minutu, dok je počasni gol za domaćine postigao Hilal iz jedanaesterca u 14. minutu.

Reprezentacija Srbije igrala je bez Aleksandra Mitrovića, Filipa Kostića i Saše Lukića, ali su izabranici Dragana Stojkovića i tako oslabljeni odigrali dobar meč i pokazali da u dobroj formi i sa dosta samopouzdanja čekaju prvu utakmicu na Mundijalu protiv Brazila, koja je na programu 24. novembra. (kraj) is/dpv