Armani - Crvena zvezda 74:68

23:55 02. 02. 2023. FoNet | Ivica Strnčević

MILANO - Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Milanu, u 23. kolu Evrolige, od Armanija sa 74:68 (22:18, 23:14, 14:17, 15:19) i posle četvrtog uzastopnog poraza dodatno su zaostali u trci za plasman u četvrtfinale.

Kao i na utakmici protiv Virtusa u utorak, Zvezda je i večeras veoma loše počela utakmicu i pokazalo se da je zaostatak od 13 poena na poluvremenu bio nenadoknadiv.

U drugom poluvremenu crveno-beli su prikazali bolju igru i u poslednjoj četvrtini smanjili su zaostatak na četiri koša, ali je Armani uspeo da odbije taj napad i izostala je neizvesna završnica.

U ekipu Crvene zvezde najefikasniji je bio Ben Bentil sa 17 poena, Luka Vildosa je postigao 11, Petrušev devet, a po sedam poena imali su Mitrović i Dobrić.

Za Armani je 15 poena postigao Bili Beron, 14 Devon Hol, 10 Brendon Dejvis, a po osam Luvavu i Hajns. (kraj) is/dpv