Pobeda Partizana u produžetku

23:19 30. 11. 2023. FoNet | Ivica Strnčević

BEOGRAD - Košarkaši Partizana večeras su u 11. kolu Evrolige u Beogradu pobedili, posle produžetka, Panatinaikos sa 92:87 (20:21, 19:17, 15:28, 24:22 - 14:9) i sa učinkom od pet pobeda i šest poraza nalaze se na 12. mestu.

Partizan je u većem delu utakmice gubio, sredinom poslednje četvrtine sa deset poena razlike, ali je u finišu izvanrednom odbranom uspeo da izbori produžetak, da bi u dodatnih pet minuta potpuno nadigrao favorizovani grčki tim.

Dva minuta pre kraja Panatinaikos je vodio 78:71, a onda je zablistao kapiten crno-belih Kevin Panter, koji se posle više od mesec dana vratio u ekipu. Vezao je sedam poena i sam izjednačio na 78:78, a u poslednjem napadu je imao šansu i da reši meč pre produžetka, ali nije uspeo. (kraj) is/mk

Ceo tekst dostupan je korisnicma FoNetovog servisa vesti.