Topić druga u Zagrebu

21:38 24. 06. 2026. FoNet | Ivica Strnčević

ZAGREB - Reprezentativka Srbije Angelina Topić osvojila je drugo mesto u skoku uvis na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu, jednom od najuglednijih atletskih mitinga u regionu, saopšteno je danas.

Topić je preskočila 1,95 metara, čime je izjednačila rezultat Australijanke Eleanor Peterson, pa su podelile drugo mesto.

Pobedila je olimpijska šampionka i svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa preskočenih 1,97 metara. (kraj) is/bdr

Share: