Propaganda ili državni udar

13:05 27. 06. 2026. FoNet | Miloš Milić

BEOGRAD - Ponovno aktiviranje slučaja „zvučni top“ - propagandna zavesa ili otkrivanje „državnog udara“? U novoj emisiji „Kvaka 23“, advokat Rodoljub Šabić govori o brojnim nelogičnostima koje se vide iz izjava i saopštenja Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.

U međuvremenu, vlast pokušava da reši problem izbora članova Saveta REM i poziva Šabića i još troje članova tog tela da odustanu od ostavki koje su podneli u decembru, kao i da vrate celu proceduru izbora članova u legalne okvire. Šabić odgovara na pitanje pod kojim uslovima bi se vratio u Savet REM.

U uvodu emisije, Anđelija Stojković razgovara sa Tamarom Filipović iz Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS).

Integralna verzija emisije biće u nedelju distribuirana mreži lokalnih TV stanica i portala u Srbiji, dok će izvodi iz intervjua i tematski prilog biti zasebno objavljeni na društvenim mrežama Fejsbuk i Iks, kao i u rubrici „Kvaka 23“ na portalu [www.fonet.rs](http://www.fonet.rs).

Podkast verzija emisije biće dostupna na portalu [www.fonet.rs](http://www.fonet.rs) i na stranicama „Kvake 23“. (kraj) mim/mk

Share: