Uhapšeni crnogorski državljani

16:11 24. 06. 2026. FoNet | Eldin Hadžović

BEOGRAD - Iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) saopštili su danas da su uhapsili crnogorske državljane P. L. (2000) i M. L. (1995) zbog postojanja sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Oni se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu od nepoznatih lica nabavljali kokain koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.
 
Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i tom prilikom kod osumnjičenog M. L. pronašli su kesu sa oko 150 grama kokaina. (kraj) elh/st/mk
Share: