Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Promo
Počeo proces glasanja za Emi
12:32 14. 06. 2025. FoNet | Ivana Šanjević
BEOGRAD - Kompanija Telekom Srbija saopštila je danas da je u Beogradu održano polufinalno žiriranje za prestižnu Emi nagradu u kategoriji Televizijski film/Mini serija, čime je, pod nadzorom predstavnika iz Internacionalne akademije televizijske umetnosti i nauke Derek Nguyena, počeo ovogodišnji ciklus glasanja za nagrade u različitim kategorija.
Ovakvi događaji žiriranja su sastavni deo takmičenja za Internacionalnu Emi nagradu. Zahvaljujemo našem domaćinu i svim članovima žirija na njihovom učešću u ovom prvom polufinalnom krugu žiriranja u Srbiji, rekao je Nguyen.
Organizatori žiriranja za Internacionalnu Emi nagradu do sada su bile neke od globalno najpoznatijih produkcijskih kuća, poput Netflixa, Walt Disney Company, Warner Bros Discovery, Latin America, brazilski Globo TV, navodi se u saopštenju Telekoma Srbije. (kraj) vbr/ivt/mk
Tagovi: