Agencijski servisi
U svetu gde je sve obmana - pričati istinu je revolucionarni čin.
Džordž Orvel

KONTAKTIRAJTE NAS
Fonet - 2004 - 2025 - All rights reserved
Politika
SPS će podržati Vučića
09:24 08. 11. 2021. FoNet | Katarina Tomović
BEOGRAD - Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Đorđe Milićević potvrdio je da će SPS podržati Aleksandra Vučića, ukoliko bude kandidat Srpske napredne stranke (SNS) za predsednika Srbije, i objasnio da je "Srbiji potrebna politika stabilnosti, a on je garant toga", pišu danas Večernje novosti.
On je istakao da još nije razgovarano o tome da li će SPS i SNS izaći u jednoj ili dve kolone na predstojeće izbore i najavio da će, na osnovu istraživanja, biti analizirana situacija, kao i to koliko glasova donosi ili ne donosi sinergija.
"Prioritet je program do 2030. godine. Nacrt programa je napravio predsednik Vučić, a ostaje da ga sagledaju i radne grupe i sačine konačnu verziju", naglasio je Milićević. (kraj) zvs/kt/dj
Tagovi: