Teror nad Beograđanima

09:59 26. 06. 2026. FoNet | Katarina Stankov

BEOGRAD - Beogradski odbor Srbija centra (Srce) ocenio je danas da odluka Sekretarijata za javni prevoz da od petka do ponedeljka potpuno zatvori ključne centralne arterije glavnog grada - Bulevar kralja Aleksandra, Dečansku, Kneza Miloša, Takovsku i Trg Nikole Pašića - predstavlja vrhunac bahatosti i otvorenog terora nad Beograđanima.

"Nezapamćenim maltretiranjem i saobraćajnom blokadom Beograda, koju SNS sprovodi zarad održavanja svog stranačkog skupa i to u trenutku kada je u zemlji proglašen crveni meteoalarm zbog ekstremno visokih temperatura, Vučićev režim svesno gura milione građana u trodnevni saobraćajni pakao", navedeno je u saopštenju Srbija centra.
 
Iz Srbija centra su poručili da prisiljavati ljude da u pregrejanim autobusima i kolonama provode sate usred radnog dana, nije ništa drugo nego direktno ugrožavanje zdravlja i bezbednosti građana. (kraj) vbr/ks/mk
Share: